Sport podoloog
Naast onze specialisatie zijn en blijven wij natuurlijk podologen. Voor advies en vragen omtrent sportschoeisel en podologische behandeling van o.a. blessures kunt u altijd een afspraak maken. Een sport podoloog is een paramedische beroep en wordt zodanig door de meeste zorgverzekeraars vergoed
Ziekte van Sever
Ook kunt u bij ons terecht met uw sportende dochter of zoon. Wij zijn gespecialiseerd in hielpijnklachten van jonge hockeyers en voetballers. Ook bekend als Ziekte van Sever.
Podoloog voor het dagelijks leven
Ook in het dagelijkse leven kunt u allerhande voetgerelateerde klachten hebben zoals: pijn onder de bal van uw voet, hielpijn, pijn in de knieën, branderige voeten, startpijn als u ‘s ochtends opstaat.
Wat doet een (sport)podoloog?
Een (sport)podoloog kan advies geven mbt tot de belasting van de voet of het schoeisel. Een podoloog kan een therapiezool maken als er sprake is van pijn klachten. Ook kan de podoloog voor meer comfort voor de voet en louter te ondersteunen. Kortom heeft u (sportgerelateerde) voetklachten maak hierondwr een afspraak
Veelal wordt uw consult en/of de inlegzool vergoed door de verzekering.
